آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی
سودایران»اتومبیل»لوازم يدكي خودرو»میل سوپاپ کامیون مان
میل سوپاپ کامیون مان-pic1

میل سوپاپ کامیون مان

قیمت اصلی میل سوپاپ مان انواع کامیون و کامیونت ،اتوبوس (کینگ لانگ ،یاوران خودرو،یانگ مان و گاز سوز) ،موتورهای زمینی و دریایی مان و انواع ژنراتور مان را از مانیران بخواهید.
میل سوپاپ کامیون مان از لوازم یدکی اصلی ماشین سنگین است که وظیفه باز و بسته کردن سوپاپ ها را به عهده دارد. به کمک اکسانتریک روی میل سوپاپ بنزین از باک خودرو به قسمت کاربراتور میرود و دنده کوچکی که به روی میل سوپاپ است نیز پمپ روغن و دلکو را به کار می اندازد .
به میل سوپاپ میل بادامک نیز میگویند که این نام بخاطر وجود بادامک هایی است که روی میله ی استوانه ای شکل سوپاپ قرار دارند. این بادامکها حرکت دورانی استوانه را به حرکت خطی تبدیل میکنند شکل این بادامک ها بیضی یا دایره ای است و بصورت غیر متقارن کنار هم قرار دارند.
میل سوپاپ قبل از دهه نود میلادی درون محفطه سیلندر قرار داشت و از طریق استکانی نیروی لازم به سوپاپ منتقل میشد ولی اکنون تقریبا در تمام موتورها به روی سر سیلندر سوار شده است و به همین دلیل به آن میل سوپاپ بالای سر هم اطلاق میشود به موتور خودروهایی که یک میل سوپاپ بالای سری دارند OHCوبه موتورهایی که دو میل سوپاپ بالا سری دارندDOHC میگویند.
شرکت مانیران بعنوان نمایندگی رسمی شرکت مان و یاوران خودرو وارد کننده لوازم یدکی اورجینال ماشین سنگین ( کشنده ، کامیون ، اتوبوس و انواع ژنراتور دریایی و توربین زمینی ) با ضمانت نامه شرکت مان در ایران می باشد .
لیست قیمت محصولات مان را از ما بخواهید.


آگهی دهنده: مان ایران لوازم یدکی کامیون مان
تلفن: 55269414 (حین تماس لطفا بفرمایید که آگهی رو در سایت سودایران دیده اید.)
موقعیت: استان تهران - اسلامشهر - لوازم يدكي خودرو در اسلامشهر
آدرس: تهران- کیلومتر 13 جاده ساوه – بعد از باسکول شاطره – نرسیده به بریدگی – جنب گاراژ عبدالرضا اخوان پلاک 257
قیمت: 1000
به روز شده در:۱۳۹۷/۳/۹
بازدید: 50 بار
ایمیل: